Sąd uznał, że Korwin-Mikke kłamie

czwartek, 22 Maj, 2014 @ 17:44

Janusz Korwin-Mikke nie mówił prawdy w sprawie Holocaustu – orzekł warszawski sąd. Polska Razem Jarosława Gowina pozwała prezesa Kongresu Nowej Prawicy za wypowiedź w poniedziałkowym programie „Kropka nad i” w TVN. Stwierdził w nim, że Adolf Hitler nie wiedział o Holocauście. „Oczywistą rzeczą jest, że informacja przekazana przez uczestnika postępowania w programie ‚Kropka nad i’ w dniu 19 maja 2014r. jest nieprawdziwa. (…) Holokaust jest faktem, a Adolf Hitler był jego twórcą” – czytamy w uzasadnieniu wyroku.

Jednocześnie sąd oddalił wniosek, ponieważ uznał, że występ w programie nie był agitacją wyborczą. W sprawie zostanie złożona apelacja. Po procesie przedstawiciele Polski Razem Jarosława Gowina złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą zabitych przez hitlerowców 7 tys. Polaków.

Autor:
Kategorie: Aktualności, Polska
Tags: , ,

51 Comments to "Sąd uznał, że Korwin-Mikke kłamie" dodaj komentarz
Michał
22 maja 2014 at 18:20

Pan Kowal świadomie wprowadza ludzi w błąd. Korwin powiedział, że nie ma dowodu na to, że Hitler wiedział o holokauście, a nie, że nie wiedział. Jeśli pan Kowal nie dostrzega różnicy to znaczy, że nie jest inteligentny i nie powinien być europosłem.

Zige
8 czerwca 2014 at 12:51

Co nie zmienia faktu że Korwin kłamał, tylko debil mógłby myśleć że Hitler nie wiedział o Holocauście. Niedługo takie „Łebstery” będą głosić że Adolf powstrzymałby Holocaust gdyby tylko o tym wiedział.

Doutdes
10 czerwca 2014 at 17:10

Zige, czy jeśli człowiek mówi „nie ma dowodu na to, że Hitler wiedział o holokauście” to stawia znak równości ze zdaniem ‚Hitler nie jest odpowiedzialny za holokaust’? No i gdzie JKM powiedział/napisał „Hitler nie wiedział o holokauście”, twierdzisz że tak myśli i wyzywasz go za to od debili. Zige, ty lepiej włącz myślenie.

ktośtam cośtam
4 września 2014 at 09:08

Jeśli pan Kowal jeszcze nie położył twojego kanciastego łba na kowadle i nie przywalił w niego młotem kowalskim, to sad powinien go skazać za nieróbstwo.

indris
22 maja 2014 at 20:23

P. Kowal popierał udział Polski w okupacji Iraku, a to już go dyskwalifikuje. Pozew był szczytem głupoty. Dlatego życzę panu Kowalowi klęski wyborczej.

Haha Haha
22 maja 2014 at 22:41

Ale to jest manipulacja, nawet sądy kompletnie zmanipulowane. O wynikach spraw nie powinno się dyskutować, ale czy w takich sytuacjach nie powinien wypowiadać się dla sądu jakiś fachowiec tj. wybitny historyk? a ci zgodnie przyznają rację panu Januszowi Korwin Mikke. W każdej książce dotyczącej wojny to samo. Żaden autor nie potwierdza dowodu, ktory świadczyłby o wiedzy Hitlera na temat obozów.

gowinowiec
22 maja 2014 at 23:35

TO NIE JEST FAIR!
Dlaczego tak atakujecie Korwina? Czy nie macie razem z nim wspólnych wrogów? Chciałem na Was głosować, ale po takim ataku chyba jednak wspomogę Korwina pomimo jego kontrowersji.

khjhljh
23 maja 2014 at 02:43

Czy TW Pallad ma ludzi za kompletnych durni. Przecież to jest jedna wielka manipulacja. Mam nadzieję że tego bezszyjnego, spoconego ryja już nie będę musiał dłużej oglądać w telewizji. Chociaż u stokrotki pewnie się jeszcze pojawi.

qwerty
23 maja 2014 at 02:44

Tymi atakami w Korwina podpisali na siebie wyrok.

Krzysztof
23 maja 2014 at 03:08

JKM nie powiedział, że Adolf Hitler nie wiedział o Holocauście, tylko że NIE MA DOWODU na to, że wiedział o Holocauście (pisemnego np. w formie rozkazu). Wypowiedź Pana Kowala mija się zatem z prawdą z bardzo oczywistych powodów.

Agnieszka
23 maja 2014 at 15:07

Ludzie, czy wy naprawdę myślicie, że Hitler mógł nie wiedzieć o holokauście???
Przeciec to bzdura. Ten, który jeszcze przed wojną nienawidził Żydów, zrzucał ich ze stanowisk w III Rzeszy, nie zgadzał się na wykonywanie przez nich zawodu prawnika, czy lekarza, zakazał mieszanych małżeństw niemiecko-żydowskich, nie maczał paluchów w holokauście???? Naprawdę nie trzeba być historykiem, żeby uznać, że to jest po prostu niemożliwe! A młodzież, która podobno w niedzielę ma chętnie głosować na takich oszołomów jak Korwin, czy Palikot, niech się dobrze zastanowi. Pomijając bombardowanie PE od środka (pan JKM), to hasła „baby do garów” i „kościoły do spalenia”, w bądź co bądź niezacofanym kraju jakim jest nasza ojczyzna, mam nadzieję, że nie będą miały wzięcia. Jeżeli ktoś pamięta pana JKM z czasów Unii Polityki Realnej to wie, że to nic dobrego. Ciekawe z czego żyje mając piękny dom i niepracującą żonę?

Monika
23 maja 2014 at 16:42

Pewnie z Twoich pieniędzy Agnieszka.
A Ty z czego żyjesz? Pewnie kradniesz (łatwo przypiąć łatkę, no nie ?)

Gdybyś poświęciła choć 5 min. życia wiedziałabyś, że JKM żyje z publicystyki, dostaje po 200-500 zł,- za artykuł (jak sam wskazał), a pisze ich więcej, niż 1 dziennie. Nie odpowiada Ci prawda, to szukasz sensacji. Szukaj, bo to dobre – ale tam, gdzie ona rzeczywiście jest.

Co do tego, czy hitler wiedział, czy nie wiedział. Przecież tutaj nie ma żadnego sporu! JKM mówi, że brak jest historycznego dowodu na to, że wiedział, brak dowodu, rozumiesz różnicę ?

Pan Paweł Kowal pisze, że JKM kłamał. Ale w czym ? To jednak jest dowód? Znalazł Pan? To bingo, dostanie pan pół miniona euro, bo taka jest nagroda za jego ujawnienie. Proszę go ujawnić, świat czeka od wielu lat na to, aż ujrzy on światło dzienne.
Panie Pawle Kowal..a może Pan nie chce go ujawnić, bo ma Pan coś na sumieniu ??
(I tego typu prowokacje uprawiacie, jak łatwo to czynić..ale po co?)
Przecież JKM I Pan Gowin powinni się sprzymierzyć, a nie ze soba walczyć.

Pani Agnieszko, pozdrawiam.

Michał
28 maja 2014 at 11:40

Chodzi o to czy są dowody czy nie ma – mowa była o tym, czy przed sądem by były dowody.

To, że ja wiem, że jakiś Kowalski kradnie to jeszcze za mało przed sądem. Musi być na to dowód.

Wiedzieć, a móc udowodnić formalnie w państwie prawa to czasem dwie osobne kwestie.

Robert Kreft
23 maja 2014 at 04:33

Kowal jesteś komuchem i wstyd co wyrabiasz. Koniec z Europarlamentem ty świntuchu.

Niech żyje Korwin MIkke.

zdezorientowany
23 maja 2014 at 15:28

Czemu służyć mają takie prowokacyjne wypowiedzi ?
Czy są dowody, że Stalin wiedział o Zbrodni Katyńskiej ?
Tezy takie mają kogoś usprawiedliwić ? A może kogoś oskarżyć, o co chodzi panu Januszowi Korwin-Mikke.

P.Artur
23 maja 2014 at 18:16

Powiem to tak-za to jak sie zachował P.Kowal życze ,żeby pan nigdy w życiu nie dostał sie do Sejmu/EP.Zmieniłem zdanie ,glosuje na KNP .Gratuluje głupoty, żona musi byc dumna

sylogista
24 maja 2014 at 00:33

No to upadliście do poziomu całego syfu z którym niby walczycie. Tyle kłamstw… a przecież historycy piszą wprost, że choć sprawą oczywistą jest, że Hitler odpowiada za holokaust- nie ma ani jednego dowodu na to, by choćby o tym coś słyszał. To są FAKTY które są powszechnie wśród historyków uznane, bo i trudno powiedzieć, że jest inaczej przy braku jakiejkolwiek podstawy. Takie kłamstwa… aż boli.

Marcin K
26 maja 2014 at 10:33

Kowal zeszmaciłeś swoją partię. Oddałbym na was głos, ale za tą zdradę prawicy niech was próg wyborczy w tych i kolejnych wyborach pochłonie.

aa
11 lipca 2014 at 11:13

Pozew idiotyczny, decyzja sądu pogrąża pozywającego. Aż nie mogę uwierzyć, że Paweł Kowal się do tego posunął. Jednak do osób popierających wypowiedź KM mam taką uwagę: nie wiem, w jakim kontekście KM powiedział, co powiedział, ale zakładam, że w swoim samouwielbieniu chciał się jak zwykle popisać przenikliwością i inteligencją. Gubi go jednak to samouwielbienie i wiara w IQ, które niestety nie musi mieć wiele wspólnego z mądrością. Pan KM używa języka w sposób bardzo niefrasobliwy, kompletnie nie interesując się tym, w jaki sposób oddziałuje na świadomość społeczną. Skoro spora część osób z oburzeniem doszukała się w jego słowach poddania w wątpliwość udziału Hitlera w Holokauście, to należy przypuszczać, że znajdą się mniej moralnie wrażliwi, którzy z kolei uznają to za kolejny argument w ich walce o neofaszystowskie ideały, a takich oszołomów nie brakuje. Tezę, którą wygłosił na temat Hitlera J. K-M, jak sobie można łatwo wyobrazić, wygłosiłby z pewnością obrońca Hitlera, gdyby doszło do procesu. Języka trzeba używać odpowiedzialnie.

I to jest w miarę łaskawe dla KM uzasadnienie oburzenia, jakie wywołał swoim stwierdzeniem. Jest bowiem prawdopodobne, że J. K-M kontroluje, co mówi i świadomie tak właśnie, a nie inaczej oddziałuje na świadomość społeczną. Po tym, co w ogóle mówi, ludzie mają prawo przynajmniej nie wykluczać jego fascynacji ideologiami, które kształtowały Hitlera.

Funny quotes
7 stycznia 2015 at 02:15

Quality content is the main to be a focus for the visitors to go
to see the site, that’s what this web site is providing.

skinlightening101.pw
7 stycznia 2015 at 20:24

00 Skin Toner A specially developed Ayurvedic face toner enriched with Aloe Vera tones up the skin. The lemon extract bleaching agent will reverse the tan within no
time, and give you the much desired complexion. These
have been proved to be safe and effective dermatologically.

http://jehazafoce.wordpress.com
12 stycznia 2015 at 12:58

Excellent weblog here! Additionally your web site loads up very fast!
What host are you the usage of? Can I get your
associate link to your host? I desire my site loaded up as quickly
as yours lol

ウェブログあなたのレイアウトに|あなたのライティングスキルなどともに感心| 本当に非常 | 私は私は。それは自分|これは支払わテーマであるか、変更カスタマイズしましたか? とにかく 今日では、これらの日このようなブログ| 素晴らしい素敵を見にまれ| | それはそれはだ、品質の書き込み優れた素敵を追いつきます。
最大80% off 商品到着後レビュー記載でプレゼント http://www.meneresearch.com/tide-25251-176.html

こんにちは!私が尋ねるはずと考えたのだが、それにもかかわらず私はこれはちょっとオフトピックです知っています。リンクまたは多分ゲスト|あなたはの取引交換に興味がある書き込み ポストまたはその逆?私と同じ多くのブログは カバー トピックをあなたと私は信じとして、我々は非常にお互いに利益を得ることができます。場合は興味が送るまでお気軽に電子メール、電子メール私あなたがいる。あなたからの便りを楽しみにしています! 素晴らしい経由でブログ!
セール対象商品 お陰様で完売再入荷 http://www.thesavior.net/tide-24699-208.html

あなたが誰であるか、| ビジターリーダー私は、正規のですか?このポストこれを掲示ウェブサイト 気難しいです。
セール対象商品 大特価激安通販 http://www.p-vechera.ru/gain-24933-196.html

www.etelhem.se
1 grudnia 2015 at 23:49

Når det gjelder de to store leverandørene Verisure og
Sector Alarm er meningene noe delt – men jevnt over ser Verisure ut til å
være dem som har best rykte blant forbrukerne, selv om
de har en noe høyere pris.

大人、あなたからの商品。の前に自分のものを理解し、| 私が持っている私がした 君がいる ただあまりに 優れました。私は本当に何あなたがしたのようにここで取得、本当にどのような、あなたがそれを言うする方法あなたはと言っ述べ。 ワイズ とあなたはまだの世話をするためのケアあなたはそれ作るそれを維持します。私はすることはできません はるかはるかあなたからの読み込みを待ちます。 素晴らしい サイト |これは本当に実際です。
新色大人気 送料無料 大売り出し http://cieplobud.pl

人気ランキング 土日祝も発送
10 grudnia 2015 at 05:48

いただきました!アップ |プラットフォームあなたのサイトのブログのためのWordpressを使用していますか? セットアップ作成私自身、私はブログの世界に新しいですが、私が開始され、取得しようとしています。自分のブログを作るために| 知識ノウハウ | 任意のHTMLコーディングのコーディングを | 必要必要あなたはいますか?すべてのヘルプは大幅されることになる感謝します!
人気ランキング 土日祝も発送 http://ladolcevitapizzeria.com

あなた|あなたのウェブサイト|ウェブサイト|あなたのウェブサイト| |あなたのインターネットサイトをあなたのサイトを読ん I のように楽しみます Webサイト。 おかげでトンのthnx!
土日祝も発送 新作 レディース http://dbyt.co.uk

お試し50%off 土日祝も発送
10 grudnia 2015 at 05:50

グループ群衆 優秀 仕事とで配信発生 維持し続けてください!
お試し50%off 土日祝も発送 http://www.szmrcy.com

新作限定 土日祝も発送
17 grudnia 2015 at 05:26

WOW私があっただけで何の| 検索探し。を検索することによって、ここに来た%のmeta_keyword%
新作限定 土日祝も発送 http://spgg.pl

だから 規定 戻ってくるに再び訪問|戻す|再び戻ってきます。
新色大人気 姉妹品も人気上昇中 http://relativesforjustice.com

新品店舗 土日祝も発送
17 grudnia 2015 at 05:28

私は何をどのようにあなたは今はないない 本当に もっとたくさん よく – 今。 あなたはだ 非常インテリジェント。上|に関連する|に関して|関係の中|の観点|それがに来るときこのトピックの場合には対象、検討私多数角} {様々な多くの。そのような男性と女性 関与 まで それは 1 されていないのもの レディーガガ女で行います! 個人詰め込む素晴らしい。 常時 と契約それを!
新品店舗 土日祝も発送 http://www.chess-university.com

即日出荷 今春の新作が登場
17 grudnia 2015 at 05:29

私は 非常にも​​ 書き込み |あなた} {ブログへ|あなたの内|あなたの|あなたのための構造|形式| レイアウトでなど。それ| 変更カスタマイズ 自分 またはあなたがたの支払った| これは、これはということですか? とにかく | それはそれはだ、書き込み| 高品質品質 | | 優れた素敵まで保つ滞在 探すために 偉大 このようなブログ 今日 ..
即日出荷 今春の新作が登場 http://eftcharlemagne.be

新色大人気 海外 人気
17 grudnia 2015 at 05:31

おかげ 非常に 便利。 ウィルシェア|私とサイトサイト 。
新色大人気 海外 人気 http://www.fallmeadowphotography.com

鑑賞 永続、あなたの中に入れサイトと詳細情報あなた提供。それはだ良い 古い 情報材料再ハッシュをそれは同じではありませんしながら、たまにブ​​ログに出くわすします。 ファンタスティック読んでください!あなたのサイトと私は追加だ|私は、ブックマークを保存た事があるRSSが私のGoogleアカウントに供給する。
おすすめ品質と価格に優れる 新色大人気 http://usrefueling.com

全国無料配送 新色大人気
17 grudnia 2015 at 05:34

あなたが持っている 顕著 情報 このケースでは。
全国無料配送 新色大人気 http://naszawspolnota.pl

土日祝も発送 セール特価市場
17 grudnia 2015 at 05:35

うん!最後に|%キーワード1%程度何か誰かが書き込み。
土日祝も発送 セール特価市場 http://zepiu.pl

Terese
19 grudnia 2015 at 05:06

There exists a constructed-in ban safety code inside
this Hungry Shark Mod APK.

alltagsklassiker jan
9 stycznia 2016 at 20:23

Dort traf man sich zum Genuss des Getränks und
Zwecks Austausch von Neuigkeiten.

Kmkupbatam.com
14 stycznia 2016 at 14:00

Demo account is a good chance to test your strengths, improve skills, develop your own trading strategy, and
make profit by opening up new horizons in trading.

www.communitywalk.com
21 stycznia 2016 at 16:18

The producdt vows to improve the total health and
wellness and look of the breast from the within out, making
them appear and feel even more younger in 60 days or your money back.

hoverboard
22 stycznia 2016 at 09:24

I like this hoverboard http://www.fashionhoverboard.com/ all of 5 various page ranking. However I bought a totally new two of walkfit shoe inserts and found available you cannot change out beacuse the actual a particular are actually permentaly gued during (just can’t clear away) I prefer anybody may have advised me

Everette
22 stycznia 2016 at 09:32

Our #CMGR staff is a one-stop shop for producing vibrant and engaged social media marketing communities through editorial planning, article marketing, art direction,
tracking and moderation, surprise and delight promotions, and
community building.

Kendrick
22 stycznia 2016 at 12:53

In this specific article you’ll find aside how to create a social media marketing plan to place consumers
first and perfect engagement.

Clifton
22 stycznia 2016 at 14:38

As these companies continue steadily to report their particular
profits, pressure to improve earnings will force them to charge for solutions which were no-cost.

Alena
22 stycznia 2016 at 14:41

Social contacts might affect the relevancy of some serp’s, either within a
social media marketing system or at a ‘mainstream’ internet search
engine.

Gwen
22 stycznia 2016 at 14:45

Tahir has actually handled British and European sponsored tasks allowing SMEs to enhance their particular Digital
and Social Media Marketing methods.

Jana
22 stycznia 2016 at 14:47

When I’m certain you realize, these activities can’t
be right connected to an increase in sales, but they can dramatically decrease the length of the sales cycle, which
makes it a highly effective advertising and marketing method – specifically for start-ups and companies
working in a very competitive market with high supply.

car diagnostics
28 października 2016 at 00:57

I believe this is one of the most important info for me.
And i’m happy studying your article. However want to commentary on few general issues, The
web site style is wonderful, the articles is in reality excellent : D.
Excellent process, cheers

Hello everyone, it’s my first pay a quick visit at this website, and paragraph is actually fruitful designed for me, keep up posting these content.

Odpowiedz