Należy potępić gwałt, który dokonał się na Ukrainie

czwartek, 27 Marzec, 2014 @ 20:35

Na konferencji prasowej podsumowującej dzisiejsze prace Komisji Współpracy Parlamentarnej UE – Ukraina europoseł Paweł Kowal zapewnił, że zrobi wszystko, aby Parlament Europejski jak najszybciej poparł ułatwienia handlowe dla Ukrainy oraz uruchomił pomoc makro-finansową dla  Ukrainy. Kowal powtórzył, że ”z całą mocą należy potępić gwałt, który dokonał się na Ukrainie”. Na piątek zaplanowane są spotkania z premierem Ukrainy Arsenijem Jaceniukiem, ministrem spraw zagranicznych Andrijem Deszczycą oraz pełniącym obowiązki ministra obrony Michaiło Kowalem (zbieżność nazwisk jest przypadkowa).

Dziś w Kijowie odbyło się posiedzenie Komisji Współpracy Parlamentarnej UE  – Ukraina, której przewodniczył eurodeputowany Kowal. Obrady otworzył przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy, p.o. prezydenta Ukrainy, Ołeksandr Turczynow.

Autor:
Kategorie: Aktualności, Parlament Europejski, Ukraina
Tags: , , ,

5 Comments to "Należy potępić gwałt, który dokonał się na Ukrainie" dodaj komentarz
KamilM
27 marca 2014 at 21:33

Popieram pańskie działania na Ukrainie, pozdrawiam.

Nazwa (wymagana)
28 marca 2014 at 23:35

Co tu można popierać? Tutaj można tylko popierdzieć!

Wiktor
28 marca 2014 at 23:28

Przestań już Pan wrzeszczeć. Krym był, jest i już będzie rosyjski i nic Ci do tego. Jako Ukrainiec, Pan możesz sobie chcieć przyłączyć USA do Polski nawet.
))

irek
16 listopada 2014 at 13:32

Potępić należy barbarzyńskie mordy ukraińskich -banderowców na polskiej ludności cywilnej. Tym powinien pan się zająć a nie pomocą dla ludzi którzy za bo”ch”atera mają zbrodniarza .Wstyd !!!!!!!!!!

Hurrah! Finally I got a website from where I know how to really get helpful data concerning my study and knowledge.

Odpowiedz