Konstytucja Wolności Gospodarczej – program Polski Razem

niedziela, 16 Luty, 2014 @ 15:06

Dziś Polska Razem Jarosława Gowina przedstawiła Konstytucję Wolności Gospodarczej – program zmian, które pozwolą obywatelom w większym stopniu decydować o swoich pieniądzach. Program państwa małego i sprawnego.

Mniej państwa to mniej szans na korupcję i marnotrawienie środków, jak to ma obecnie miejsce na przykład w przypadku systemu wsparcia rodziny. Likwidacja urzędów pracy i zastąpienie ich prywatnymi agencjami, czy realne propozycje dla tych, którzy zmuszeni byli wyemigrować za pracą na Zachód – to niektóre z założeń Konstytucji Wolności. Zapraszamy do zapoznania się z programem tutaj.

Autor:
Kategorie: Aktualności, Polska
Tags: , , ,

4 Comments to "Konstytucja Wolności Gospodarczej - program Polski Razem" dodaj komentarz
Zygmunt Haski
1 marca 2014 at 19:41

Witam ,

co Pan porabiał na Ukrainie – jest Pan szpiegiem pracujacym dla zachodniego zleceniodawcy ?

Gdyby Pan ukończył politechnike , to nie musiałby Pan się ….. za pieniądze.

shelve
4 maja 2015 at 18:13

According to its marketing manager Hu Jun introduction, the „Expo appliance” product, the
first involving a total of 37 licensed products, paragraph 409 brands now available in the United States and 14 stores in Dongguan China in full swing Sell ,
And these products are new technologies, new materials made from, with low carbon, high-quality, energy saving and environmental protection features, is also the main „Low Carbon” concept.
So how do you set yourself apart and make sure that all these happenings do not affect the way you think about your business
and your life in general. With the snow melting,
temperatures rising, and the heavy spring rains coming down, it.

zbyszek1
20 maja 2015 at 14:24

Widziałe fragment rozmowy z Zalewski. Kiedyś to nawet miałem pana za przyzwoitego, uczciwego człowieka. Takiego nie pasującego do PISu. Ale potem wraz ze wzrostem liczby pojawień się na ekranach czar pryskał. Po tej rozmowie nie mam już wątpliwości. Cham taki w pisowskim stylu. I to taka czołówka wśród chamów. Chyba nie widziałem wcześniej chama który by w tak bezczelny sposób nie pozwalał drugiemu rozmówcy na jakąkolwiek wypowiedz.
Czytam, że jest pan ojciec czwórki dzieci. Biedne dzieci. Skazani na dziedziczenie chamstwa. Bo jabłko przecież niedaleko pada od jabłoni.

Augusto de Arruda Botelho
11 marca 2017 at 06:43

Quality articles or reviews is the crucial to interest the visitors to go to
see the web page, that’s what this web page is providing.

Odpowiedz